Mums ir jautri, jo protam mācīties un atpūsties…

Komentēt
Share
IMG_0748

5. oktobra nodarbībā mūsu skoliņa “Pūcīte” turpināja tēmu – Rudens, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja Charleville skoliņas skolotāja Daina Konstantinova-Škurova. Kamēr vecākās grupas bērni cīnījās ar pazudušajiem burtiņiem – s un š, jo tie bija sabiruši un šņākuļoja nepareizos vārdos, tikmēr mazā grupa atkārtoja gadalaiku secību un mācījās atpazīt koku lapas.

Lai motivētu bērnus vairāk censties un nekavēt nodarbības, mūsu skoliņas skolotāja Kristīne Vītola izveidoja Ziņkārīgajai Pūcei draudziņus. Mazā grupiņa sacentīsies par Pucīti – spilventiņu, bet lielā grupa par Garkājaino Pūcīti – rotaļlietu… Katru nedēļu kāds no centīgākajiem skolēniem uz nedēļu ņems mantiņu uz savām mājām…

Nodarbības nedēļas nogales skoliņā “Pūcīte” notiek katru sestdienu no plkst. 12.00 līdz plkst. 15.00.
Skoliņas adrese: 15 Cedar Court, Charleville, Co. Cork.

Būsim priecīgi redzēt mūsu vidū jaunus bērnus.

Papildinformācija pa tālruni: 087-2377868
Rakstiet uz e-pastu: dainaskurova@inbox.lv vai pucite.charleville@gmail.com.

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>