Laipni gaidīti nedēļas nogales skoliņā Charleville, Co. Cork

Komentēt
Share
IMG_0550

Sveiks, mazais draugs!
Es – Ziņkārīgā Pūcīte vēlos tevi aicināt pie sevis ciemos. Mācīsimies kopā rakstīt un lasīt mūsu dzimtajā latviešu valodā. Burtiņi jau nemierīgi lēkā grāmatu lappusēs, tie ir noilgojušies pēc tevis… burtnīcas satupušas grāmatu plauktā nemierīgi pārcilā tukšās lappuses…

Gaidīšu tevi ciemos sestdien, 21. septembrī, plkst. 12.00. Līdzi paņem labu garastāvokli… aicini savus draugus un paķer līdzi kādu saldumiņu, lai varētu kopā pamieloties pēc nodarbības.
Nedēļas nogales skoliņa “Pūcīte” atrodas pēc adreses: 15 Cedar Court, Charleville, Co. Cork.
Kontakttālrunis: Daina – 0872377868.

P.S. Skoliņas talismanu – Pūcīti izveidoja čakla rokdarbniece un 4 bērnu māmiņa – Kristīne Vītola.

FOTO: Daina Konstantinova-Škurova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>