Mācību gada sākums Newry skoliņā

Komentēt
Share
DSCN3757

14. septembrī Newry Latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas pirmajā skolas dienā pulcējās esošie un daži jauni dalībnieki, lai turpmāk kopā mācītos latviešu valodu un draudzētos, portālam baltic-ireland.ie pavēstīja skolotāja Agnese Šerbuka. Bērni sveica skolotājas ar skaistiem ziediem un ar enerģisku darbasparu bija gatavi darboties!

Silti sveicot ikvienu bērnu un vecāku, skolotājas Vineta Makšus un Agnese Šerbuka uzrunāja vecākus ar pozitīvo ziņu, ka Newry latviešu bērnu un jauniešu centra (Newry Latviešu skoliņas) darbu šogad atbalsta un līdzfinansē Latviešu valodas aģentūra no Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta programmas “Valsts valodas politika un pārvalde”. Vecāki tika informēti par to, kādi ir 2013./2014.mācību gada skolas un vecāku uzdevumi, lai bērni veiksmīgi apgūtu latviešu valodas pamatzināšanas, vadoties pēc Latvijas programmas diasporas skolām.

Kamēr vecāki aizpildīja nepieciešamos dokumentus pie kafijas tases, tikmēr katras grupas skolotāja bija sagatavojusi savai grupai interesantu un radošu nodarbību. Pēc nodarbības vecāki, bērni un skoliņas skolotājas apvienojās dažādās rotaļās un dziesmās, kuras pavadīja Evitas Makšus skaistā ģitārspēle, bet pašā noslēgumā sekoja pārsteigumkūciņa no vecākiem. Lielu paldies sakām Emmas mammai Dacei Veinbergai-Avotiņai!

Sākot ar šo mācību gadu integrētās latviešu valodas nodarbības notiek trīs vecuma grupās:
* no 2 līdz 4 gadiem;
* no 5 līdz 6 gadiem;
* no 7 līdz 13 gadiem.

Nodarbības notiek katru sestdienu no plkst.12.00 līdz 14.00, pēc iepriekšējās adreses: Altnaveigh House, 51 Downshire Road, Newry, BT34 1EE.
Newry skoliņā vienmēr mīļi gaidīti jauni dalībnieki! Pieteikties var atrakstot uz skolas e-pastu: newry.skola@gmail.com.
Papildinformācija pa tālruņiem +44 (0)75 2101 1712 (Agnese), +44 (0)78 8455 6272 (Vineta).

FOTO: no Newry skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>