Otrais bērnu talantu konkurss “Protu? Protu!”

Komentēt
Share
IMG_7215

Šī gada 26. oktobrī notiks otrais Īrijas latviešu bērnu talantu konkurss “Protu? Protu!”, kurā tiek aicināti piedalīties dalībnieki vecumā no 2 līdz 18 gadiem, sagatavojot skatuves priekšnesumu (3 – 4 min.) bērnam pateicīgā un pieņemamā sfērā: mūzika, deja, māksla, instrumentu spēle, dzeja, sports u.c.. Konkursā atspoguļotie priekšnesumi nedrīkst būt demonstrēti iepriekšējos koncertos.

Talantu konkurss notiks Millennium Theatre, LIT, Moylish Park, Limerick. Sākums plkst. 13.00.
Priekšnesumi tiks vērtēti vecuma grupās:
2 līdz 4 gadi;
5 līdz 7 gadi;
8 līdz 12 gadi;
13 līdz 18 gadi.
Priekšnesumos var piedalīties individuāli, grupā vai pārī.
Turpinot iepriekšējā gada tradīciju, bērni ir lūgti izgatavot uzskates materiālu ar konkursa simbolu, latviešu tautas pasakas “Putni māca balodim ligzdu darīt” galvenais tēls BALODIS. Radošie uzskates materiāli piedalīsies izsolē.
Konkursam var pieteikties, nosūtot e-pasta vēstuli, kurā jānorāda bērna vārds, uzvārds, vecuma grupa, skoliņa, pedagogs (ja bērns neapmeklē latviešu skolu,tad vecāku vārds), tālruņa nr., e-pasts, priekšnesuma nosaukums, priekšnesuma apraksts un nepieciešamais tehniskais nodrošinājums. Pieteikuma formas ir pieejamas visās Īrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņās. Vēstule līdz 1. oktobrim jānosūta uz e-pasta adresi skola@baltic-ireland.ie.
Papildinformāciju var saņemt, rakstot uz e-pastu: skola@baltic-ireland.ie vai ingunagrietina@gmail.com, kā arī zvanot pa tel. num. 0863386968 (Inguna Grietiņa).

Pasākumu atbalsta: Latvijas vēstniecība Īrijā, Latviešu valodas aģentūra, Latviešu biedrība Īrijā, LIT Millenium Theatre.
Pasākumu informatīvi atbalsta portāls www.baltic-ireland.ie un avīze Īrijas Vēstis.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>