Nedēļas nogales skoliņa Co. Mayo

Komentēt
Share
map1

Mēs atrodamies Īrijas rietumu krastā,  Castlebar pilsetā, Co. Mayo.
Mayo latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa darbu uzsāka 2011. gada martā. Satiekamies divas reizes mēnesī, Castlebar ģimenes centrā. Nodarbību ilgums ir 2 līdz 2,5 stundas. Bērni apgūst latviešu valodu, tradīcijas, rokdarbus, dziesmas un spēles.

Mūsu skolotāju pulkā šobrīd ir trīs skolotājas – Zane, Inese un Indra. Bērni ir no dažādām vecuma grupām -  jaunākais ir tikai dažas nedēļas vecs, bet vecākais ir jau tīnis.

Mūsu mērķis ir sniegt bērniem iespēju būt latviskā vidē. Svētkus svinam pie skolotājas Zanes laukos – ar pīrāgiem un plātsmaizēm.

Būsiet visi mīļi gaidīti – gan lieli, gan mazi.

Papildinformācijas pa tel. num.:

Inese 0879749189

Zane 0871202252

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>