Mazie Dublinas dejotāji uzsāk otro sezonu

Komentēt
Share
dejotaji

Savu otro sezonu svētdien, 8. septembrī, uzsāka 16 Dublinas Bērnu deju kopas dejotāji un jau pirmajā mēģinājumā iestudēja jaunu deju, kas lieliski papildinās līdz šim apgūto repertuāru, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja kopas vadītāja. Tāpat pirmajā kopā sanākšanas reizē ar vecākiem tika pārrunāti tuvākie pasākumi un koncerti, kā arī citas formālas un administratīvas lietas.

Tā kā bērnu deju kopas dzimšanas diena iekrīt 9. septembrī, pirmā nodarbība noslēdzās ar kopīgu svētku kliņģera ēšanu un nelielu pasvinēšanu.
Deju kopas vadītājas Digna Miščenko un Solveiga Slaidiņa mazajiem dejotājiem vēl enerģiju un apņēmību nākt uz visiem mēģinājumiem un koncertiem. Savukārt dejotāju vecākiem abas skolotājas vēl veselību, izturību vadājot bērniņus uz mēģinājumiem, kā arī spēku atbalstīt viņus koncertos, un, galu galā, iedvesmoties un uzsākt savas deju gaitas tautas deju kopā “Karbunkulis”!
Nākošais mēģinājums mazajiem dejotājiem notiks 15. septembrī plkst. 16.00, Lantern Centre, 17 Synge Street, Dublin 8.
Sīkāka informācija pa tel. num. 0863169091 (Digna), 0861212334 (Solveiga) vai rakstot uz e-pastu sslaidina@gmail.com.

FOTO: no Dublinas bērnu deju kopas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>