LBĪ mūzikas studija – skola “Mazais Letiņš“ un skola “Saulgriezīte” 1. septembrī

Komentēt
Share
IMG_1402

Saulainajā, bet tajā pat laikā mazliet vējainajā, 1. septembra pēcpusdienā mirdzēja atkalredzēšanās prieks skolēnu, vecāku un skolotāju acīs Dublinas skolās – Latviešu biedrības Īrijā (LBĪ) mūzikas studijā – skolā “Mazais Letiņš“ un latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā “Saulgriezīte”.

“Saulgriezītes” skolēnus sagaidīja Gudrības skola. Skolas vadītāja Santa Eglīte bērnus un vecākus sveica jaunajā mācību gadā un iepazīstināja ar jaunajiem skolniekiem – Gudro Pūci, Burtu Meitiņu, Pepiju Garzeķi un Nezinīti. Teatrālajā un humora pilnajā uzvedumā jaunie skolnieki rādīja fragmentu no savas skolas dzīves, un iesaistīja tajā pārējos skolniekus, kopā aicinot salikt lielo Burtu ābeci un skaitīt Nezinīša somā esošos ciparus.
Šogad “Saulgriezītē” darbosies 5 bērnu klasītes, vecumā no 2 – 13 gadi, kā arī pieaugušo latviešu valodas grupa, kur jaukto ģimeņu vecāki apgūs latviešu valodu.
Pēc mācībām visi skolēni devās pie saldumu Džeremija, jeb mūzikas studijas ”Mazais Letiņš” draugiem. Pirms saldummīļa ierašanās savu svētku uzrunu dubliniešiem teica LBĪ priekšsēdētāja Inguna Grietiņa un aicināja visus vienoties kopīgā dziesmā, ko iemūžināja kopbildē.
Turpinot muzikālo sveicienu, “Mazā Letiņa” skolotājas Rasa Stonkus un Zane Lamberte kopā ar saviem vecākās grupas audzēkņiem visiem klātesošajiem veltīja dziesmu “Skolā iet mums ļoti patīk”, savukārt saldummīlis Džeremijs bērniem sniedza burtnīcu, zīmuļu, dzēšgumiju, ciparu kūciņas. Tā, turpinoties jautrām bērnu čalām un vecāku interesei par jaunā mācību gada plāniem, šī brīnišķīgā diena tuvojās noslēgumam.

Patiess prieks par mūsu jaunajiem kolēģiem, skolā “Saulgriezīte” šogad sāk strādāt skolotājas Ilze Barkus un Egija Fersta, savukārt mūzikas studijā – skolā “Mazais Letiņš” skolotāja palīga pienākumus veiks mūsu jaunā paaudze – Evita Makšus no Newry. Sveicam mūsu draudzīgajā kolektīvā!

Lai visiem veiksmīgs šis jaunais mācību gads un patiess prieks par kopā būšanu!

FOTO: no LBĪ arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>