Sienasavīžu konkusā uzvar Limerikas skoliņa

Komentēt
Share
3x3-067

Šā gada pavasarī Īrijas latviešu nacionālā padome (ĪLNP) izsludināja sienasavīžu konkursu, kurā aicināja piedalīties Īrijas un Ziemeļīrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas un bērnu pašdarbības kolektīvus. Sienasavīzē uzskatāmi bija jāparāda skoliņas vai kolektīva ģeogrāfiskā atrašanās vieta, kā arī svarīgākie 2012./2013. mācību gada notikumi.

Skoliņu un bērnu pašdarbības kolektīvu sienasavīzes tika vērtētas 3×3 saietā, kas šobrīd notiek Castlebar, Co. Mayo.
Konkursā piedalījās četras skoliņas – no Portlaoise, Newry, Droghedas un Limerikas.
30 neatkarīgie eksperti, kas tika izraudzīti no 3×3 saieta dalībnieku vidus, par labāko atzina Limerikas bērnu un jauniešu centra iesniegto sienasavīzi. Balvu – 100 eiro – uzvarētājs saņems rīt, 17. augustā, 3×3 saieta noslēguma pasākumā.
Apsveicam uzvarētāju!

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>