Longfordas skoliņā latviešu dziesmas dzied īru un lietuviešu bērni

[ 1 ] Comment
Share
Longforda_28062013

28. jūnijā Latvijas vēstniecības Īrijā vadītāja vietniece Vija Buša piedalījās Longfordas latviešu skolas „Vinnijs Pūks” izlaidumā un mācību gada noslēguma koncertā, portāls baltic-ireland.ie uzzināja vēstniecībā.

Skoliņas svinīgajā pasākumā Longfordas grāfistes bibliotēkā piedalījās arī tā brīža Longfordas grāfistes galva Peggy Nolan un apgabala domes deputāts Martin Mulleady, kuri kopā ar vēstniecības pārstāvi pasniedza arī Izglītības un zinātnes ministrijas pateicības rakstus par uzcītīgu latviešu valodas un kultūras tradīciju apguvi, un zināšanu pilnveidi.

Uzrunājot skoliņas bērnus un vecākus, V.Buša atgādināja, ka latviešu valoda, kultūra un tradīcijas ir unikālas vērtības, ko neviens latviešu tautai nevar atņemt. Vēlot veiksmīgu darbību arī turpmāk, Longfordas skoliņai tika uzdāvināts valsts karogs un informatīvie materiāli par Latviju.

Skolas izlaidumā vecākiem un citiem klātesošajiem audzēkņi demonstrēja iegūtās zināšanas un bērnu ansamblis „Sienāzītis” skoliņas vadītājas Olitas Lagzdiņas vadībā priecēja skatītājus ar latviešu dziesmām un dejām. Latvisko deju soļus un dziesmiņas latviešu valodā bija apguvuši arī īru un lietuviešu bērni.

Savukārt, Longfordas publiskajā bibliotēkā ar vēstniecības atbalstu turpmāk būs pieejama arī informācija par Latviju un tās nacionālajiem tautas tērpiem.

FOTO: Latvijas vēstniecība Dublinā

One Response to Longfordas skoliņā latviešu dziesmas dzied īru un lietuviešu bērni

  1. Daren Becker saka:

    28. jūnijā Latvijas vēstniecības Īrijā vadītāja vietniece Vija Buša piedalījās Longfordas latviešu skolas „Vinnijs Pūks” izlaidumā un mācību gada noslēguma koncertā, portāls baltic-ireland.ie uzzināja vēstniecībā. Skoliņas svinīgajā pasākumā Longfordas grāfistes bibliotēkā piedalījās arī tā brīža Longfordas grāfistes galva Peggy Nolan un apgabala domes deputāts Martin Mulleady, kuri kopā ar vēstniecības pārstāvi pasniedza arī Izglītības un zinātnes ministrijas pateicības rakstus par uzcītīgu latviešu valodas un kultūras tradīciju apguvi, un zināšanu pilnveidi. Uzrunājot skoliņas bērnus un vecākus, V.Buša atgādināja, ka latviešu valoda, kultūra un tradīcijas ir unikālas vērtības, ko neviens latviešu tautai nevar atņemt. Vēlot veiksmīgu darbību arī turpmāk, Longfordas skoliņai tika uzdāvināts valsts karogs un informatīvie materiāli par Latviju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>