Skoliņām paredzētos līdzekļus administrēs ELA

Komentēt
Share
LV-004

Latviešu valodas aģentūra (LVA) 2013. gada 18. janvārī izsludināja konkursu, kura rezultātā tika noslēgts līdzdarbības līgums par tiesībām administrēt diasporai ārvalstīs piešķirtos valsts budžeta līdzekļus, kas jāizlieto latviešu valodas apguvei un saglabāšanai, vai citiem vārdiem sakot – latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņām un semināriem.

LVA dara zināmu, ka konkurss noslēdzās 2013. gada 1. februārī. Konkursa komisija 2013. gada 18. februārī lēma, ka par konkursa uzvarētāju ir apstiprināms vienīgā piedāvājuma iesniedzējs – Eiropas Latviešu apvienība (ELA), ar ko tiks slēgts līdzdarbības līgums par līgumā noteikto atlīdzību administrēt latviešu diasporai ārvalstīs latviešu valodas apguvei un valodas saglabāšanai piešķirtos valsts budžeta līdzekļus šādiem mērķiem – atbalstam lielāko latviešu diasporas centru nedēļas nogales skolām, kā prioritāti nosakot Īriju un Lielbritāniju; atbalstam izglītojošiem pasākumiem latviešu valodas apguves, lietojuma veicināšanai Īrijā, Lielbritānijā, kontinentālajā Eiropā, ASV, Austrālijā un Kanādā.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>