Konkursa „Latvija, es esmu Tavs bērns” uzvarētāji tiks paziņoti 22. februārī

Komentēt
Share
london+2012+077

Pagājušā gada rudenī Latviešu valodas aģentūra (LVA) sadarbībā ar vispārējās un profesionālās izglītības iestādēm izsludināja tradicionālo radošo darbu konkursu skolēniem, kura temats šoreiz bija – „Latvija, es esmu tavs bērns”. Konkursā bija aicināti piedalīties arī bērni un jaunieši no ārzemēm, t.sk. arī Īrijā dzīvojošie.

Dzimtās valodas dienas pasākumā, kurā tiks paziņoti un apbalvoti radošo darbu konkursa „Latvija, es esmu Tavs bērns” uzvarētāji, notiks 22. februārī plkst. 10.00 Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā, (Vecrīgā, Rīgas Doma ansamblī, Palasta ielā 4). Pasākumā plānota dzejnieces Ingas Gailes saruna „Mana balss”, tikšanās ar animācijas studijas „Dauka” režisoriem un filmu veidotājiem Rozi Stiebru un Ansi Bērziņu, multiplikācijas filmu skatīšanās un ekskursija grupās pa muzeju gidu vadībā.

Konkursā „Latvija, es esmu Tavs bērns” piedalījās bērni un jaunieši no Latvijas novadiem, kā arī no Austrālijas, ASV, Īrijas, Beļģijas un citām valstīm. Kopā tika iesūtīti 582 radošie darbi: literārie darbi, zīmējumi un dziesmas.

Žūrijas komisija, kuras sastāvā ir Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā, UNESCO LNK, Rīgas Pedagoģijas vadības un izglītības augstskolas un Latviešu valodas aģentūras pārstāvji, ir noskaidrojusi 30 labāko darbu autorus. Uzvarētāji ielūgumus saņems elektroniski, taču pasākumā tiek gaidīti arī pārējie konkursa dalībnieki un interesenti.

Tāpat kā iepriekšējos gados, labāko darbu fragmenti tiks apkopoti grāmatā.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>