Droghedas skoliņa Jauno gadu sāk ar jaunu sparu!

Komentēt
Share
IMG_8457

Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā 2013. gads ir sācies ar dažām būtiskām izmaiņām. Kā galveno var minēt to, ka mazākās grupas bērni tagad mācās arī dziedāt! Skolotājas Teiksmas Kuzņecovas vadībā bērni apgūst dziesmiņas un gatavojas nākošajam bērnu talantu konkursam “Protu? Protu!”, kas notiks rudenī.

Savukārt vecākās grupas bērni un skolotāja Inga Tairova veidos tautiskus rakstus, ar kuriem piedalīsies izstādē, kas Latvijas Kultūras dienu ietvaros 4. un 5. maijā notiks Dublinas vecpilsētā – Temple Bar.
Tāpat vecākā grupa piedalīsies Latviešu nacionālās padomes Lielbritānijā (LNPL) izsludinātajā rakstu darbu un rokdarbu konkursā.

Mīļie vecāki, ja jūs vēlaties, lai jūsu bērni apgūst latviešu valodas, folkloras un tradīciju pamatus, kā arī iemācās dziedāt – laipni aicināti mūsu pulkā!

Mācības Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā notiek katru sestdienu, jaunākajai grupai (no 3 līdz 6 gadiem) no plkst. 13.30 līdz 15.00, vecākajai grupai (no 6 līdz 10 gadiem) no plkst. 15.15 līdz 16.45.
Droghedas skoliņa atrodas Holy Family Community Centre telpās (baznīcas stāvlaukums, pretējā pusē baznīcai), Ballsgrove, Drogheda, Co. Louth.
Maksa par vienu nodarbību 5 €.

Papildinformācija pa tel. num. 0857070249 (Sigita). Vai rakstīt uz e-pasta adresi: droghedasskola@gmail.com.

P.S. Droghedas latviešu bērnu nēdēļas nogales skoliņa turpina vidusskolnieku sagatavošanu latviešu valodas eksāmenam, Leaving Certificate iegūšanai.
Papildinformācija pa tel. num. 0872913034 – latviešu valodas skolotāja Inga Tairova.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>