Navanas latviešu skoliņā jaunums – “Mazā Letiņa” filiāle un deju kolektīvs

Komentēt
Share
IMG_0164

Sākot ar šā mācību gada otro pusgadu Navanas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā un jauniešu apvienībā ir papildināts nodarbību skaits. Klāt jau esošajām latviešu valodas, vēstures, rokdarbu, dabas zinību, rotaļu, jauniešu projektu grupas un latviešu valodas vidusskolas eksāmena klases nodarbībām, darbu uzsāks mūzikas studijas – skolas “Mazais Letiņš” filiāle (vokālās un sitamo instrumentu klasēs) un bērnu deju kolektīvs.

Mūzikas studijas – skolas nodarbības vadīs Inguna Grietiņa, bet deju kolektīvu – Digna Mišķenko.
Ja arī tu dzīvo Navanā, vai tās tuvumā, esi mīļi aicināts mums pievienoties sestdienās no plkst. 13.30 – 17.00, New Court Market, 1st Floor, Navan.
Tel. num. uzziņām – 0863386968 (Inguna); 0870948914 (Marita); 0894371073 (Inga),
e-pasts: navanasskola@gmail.com

FOTO: no Ingunas Grietiņas personīgā arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>