LALI skoliņā atsākas mācības

Komentēt
Share
img_9982-1

Šurp grāmatas uz skolu, es būšu teicamnieks!
Latviešu Apvienības Latviešiem Īrijā (LALI) bērnu nedēļas nogales skoliņa turpina savu darbību Jaunajā gadā. Nākošā nodarbība šo sestdien, 19. janvārī. Nodarbības sākums plkst. 13.00 (līdz plkst. 15.00). LALI nedēļas nogales skoliņas nodarbības notiek Civic Centre, Blanchardstown Centre Fingal, Dublin 15 (pretī Blanchardstown Shopping Centre galvenajai ieejai). Gaidam!

Informācija – 0879970440 ilze, ilze.tropa@latviesi.com

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>