Fiziskās sagatavotības treniņi bērniem Limerikā

Komentēt
Share
afisa_(2)

Īrijas bērnu-jauniešu sporta skola (CYSS) aicina pieteikties bērnus no 5 līdz 12 gadu vecumam fiziskās sagatavotības grupā Limerikā. Bērniem būs iespēja pilnveidot sevi treniņos, kuros mazākie 5-7 gadu veci bērni rotaļās, spēlēs un stafetēs ar vienaudžiem trenēs lokanību, kustību koordināciju un ātrumu, kas nepieciešams sporta spēlēs un vienkārši ikdienas dzīvē. Savukārt 7-12 gadu veci bērni varēs uzlabot (vai apgūt) sporta spēļu prasmes.

Treniņi notiks sestdienās no plkst. 14.45 līdz 16.15 St. Clements College sporta zālē, South Circular Road, Limerick.
Maksa par vienu treniņu 7,50 eiro.
Pirmais treniņš pēc Ziemassvētku brīvdienām – 12. janvārī.
Pieteikties:
pa tel. 0851531181, Indulis
e-pasts: indulis.antsons@yahoo.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>