Vizuālo darbu konkursā bērnus un jauniešus aicina veidot ilustrācijas Blaumaņa darbiem

Komentēt
Share
liigo-033

Atzīmējot rakstnieka Rūdolfa Blaumaņa 150. gadadienu, Latvijas Nacionālais kultūras centrs izsludina bērnu un jauniešu vizuālo darbu konkursu „Blaumaņa brīnumzālītes”.
Konkursa uzdevums ir izveidot ilustrāciju brīvi izvēlētam R.Blaumaņa literārajam darbam.

Konkursa tēma ir trīs „brīnumzālītes”, kas sastopamas rakstnieka darbos: mīlestība, smiekli un darbs. Dalībnieki aicināti iedziļināties R.Blaumaņa daiļradē un varoņu pārdzīvojumos, atspoguļojot tos vizuālajos darbos.

Darbu iesniegšanas termiņš ir 2013. gada 20. februāris.

Konkursa rezultātā tiks izveidota ceļojoša izstāde, kura tiks eksponēta bibliotēkās, izglītības iestādēs un muzejos, kā arī dažādās Latvijas vietās, kurās 2013. gadā notiek R.Blaumaņa 150.gadadienai veltīti pasākumi.

Konkursu rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs un Ērgļu Mākslas un mūzikas skola sadarbībā ar UNESCO Latvijas Nacionālo komisiju, R.Blaumaņa memoriālo muzeju „Braki” un Ērgļu novada pašvaldību.

Konkursa nolikums

Konkursa tēmas

FOTO: baltic-ireland.ie (Rūdolfa Blaumaņa izrādes “Skroderdienas Silmačos” aina teātra studijas “Cita Bedre” izpildījumā)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>