Mazais Letiņš, Saulgriezīte un mazie dejotāji svin Ziemassvētkus

Komentēt
Share
IMG_0446

Svētdien, 16. decembrī, Latviešu biedrības Īrijā (LBĪ) bērnu kolektīvi – bērnu mūzikas studija – skola Mazais Letiņš, latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa Saulgriezīte un mazie dejotāji bija sapulcējušies Rūķu mežā (Lantern Centre, 17 Synge Street, Dublin 8), lai svinētu Ziemassvētkus!

Klusiem soļiem baltajā mežā, kur skanēja Ziemassvētku dziesmas mūzikas studijas bērnu izpildījumā, ieradās rūķi. Atrazdami sev piemērotu vietu svinībām un izpušķodami eglīti, rūķi bikli sāka ieskandināt Ziemassvētkus. To izdzirdēja Zaķu mamma ar saviem bērniem (“Saulgriezītes” jaunākā grupa) un pievienojās svinībām, taču uzsākto jautrību pārtrauca Meža veci (aktrise Baiba Kalniņa), kas ar žagaru bunti rokās mēģināja atrast savus palaidņus, tomēr tas viņam neizdevās un svinības varēja turpināties ar jautrām dziesmām (“Mazais Letiņš”) un dejām (Dublinas bērnu deju kolektīvs). Pārsteidzoši, gluži kā sniegpārsliņa no debesīm, pie rūķiem ielidoja īsta balerīna, kas ar savu vieglo un gaisīgo dejas soli pārsteidza rūķus un mazo zaķu saimi. Te pēkšņi līksmību pārtrauca smagi soļi, rūķi sarosījās un nosprieda, ka drošvien tuvojas Ziemassvētku vecītis. Lai viņš nepaietu garām, rūķi skaļi lika par sevi manīt, un tas izdevās – rūķu mežā ieradās pats, pats gaidītākais viesis – Ziemassvētku vecītis ar vairākiem dāvanu maisiem un laba vēlējumiem. Nu Ziemassvētku brīnums bija ieraudzīts Rūķu mežā un svētki svinēti godam.

Paldies par šo brīnišķīgo kopā būšanas laiku un gada garumā paveikto visiem mīļajiem audzēkņiem un viņu vecākiem saka mūzikas studijas – skolas “Mazais Letiņš” vadītāja Inguna Grietiņa un skolotājas Rasa Stonkus un Zane Lamberte, skolas “Saulgriezīte” skolotājas Evita Zilgme, Santa Eglīte un Inese Brila, bērnu deju kolektīva vadītājas Digna Miščenko un Solveiga Slaidiņa un novēl gaišus, ģimeniskus Ziemassvētkus un veiksmīgu, radošu Jauno gadu!

FOTO: no LBĪ arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>