Newry Latviešu bērnu un jauniešu centrs aicina kopā uzburt Ziemassvētkus!

Komentēt
Share
Ziemassvētki

Aicināti visi skoliņas bērni un tie, kuriem ir vēlme veidot Ziemassvētku ludziņu dziesmās, dejās un darbībā, pievienoties nodarbībās sākot ar š.g. 1. decembri plkst. 12.00 līdz 14.00 pēc adreses: Altnaveigh House, 51 Downshire Road, Newry, BT34 1EE.

Mīļi tiek gaidīti bērni vecumā sākot no 2 gadiņiem! Ja ir vecāki, kas vēlas palīdzēt un piedalīties nodarbībās droši dodiet ziņu:
newry.skola@gmail.com

Līdz pat Ziemassvētkiem izzināsim savas spējas dziesmās, dejās, rotaļās, aktiermākslā un arī dažādos rokdarbos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>