Silts sveiciens Latvijai dzimšanas dienā no Limerikas!

Komentēt
Share
Latija

Katru gadu 18. novembris ir īpaša diena mums visiem latviešiem, kas ģimenes un draugu lokā sarunājas latviešu valodā, atceras latviskās tradīcijas un apgūst tās kultūru, kuri atrodas tālu prom no dzimtenes, bet tai pat laikā ar sirdi un dvēseli dzīvo Latvijā.

Lai aktīvi iesaistītu skoliņas dalībniekus un vecākus Latvijas dzimšanas dienas atzīmēšanā, 17. novembra nodarbības Limerikas skoliņā tika veidota ar mērķi stiprināt nacionālo un valstisko identitāti.
Nodarbību laikā jaunākās vecuma grupas bērni veidoja Latvijas karti, mēģinot atpazīt, iezīmējot un ilustrējot Latvijas skaistākās vietas, bet lielākie bērni veidoja sienas dekorējumu – Latvijas karodziņu no filca un zīda materiāla ar novēlējumu Latvijai dzimšanas dienā. Visi kopā izdziedājām latviešu tradicionālo goda dziesmu ,,Daudz baltu dieniņu Laimiņa dodi’’ un Latvijas Republikas himnu ,,Dievs svētī Latviju’’, sīki izanalizējot dziesmas vārdus un tās nozīmi.
Vēlot laimi un veiksmi Latvijai ar dziesmu ,,Daudz baltu dieniņu Laimiņa dodi’’ vecāki, bērni un skolotājas kopīgi nopūta visas 94 svecītes Valsts svētku dzimšanas dienas tortei!
Visi kopā ar lielu prieku nosvinējām Latvijas dzimšanas dienu un skolotāja Ilze Belasa pasniedza BJC Limerikā vadītājai Kristīnei LR IZM atzinības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu latviskās izglītības veicināšanā, kā arī par teicamu pedagoģisko darbu.

Izsaku milzīgu pateicību visiem tiem cilvēkiem, kas palīdzēja nogādāt atzinības rakstu līdz Limerikas skoliņai. Mīļš paldies!

FOTO: no Bērnu un jauniešu centra arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>