Latvijas dzimšanas dienas svinības Navanas skoliņā

[ 1 ] Comment
Share
IMG_0164

Katram latvietim ir viens ļoti nozīmīgs datums, kad mēs sadodamies rokās un vienotā balsī dziedam “Dievs, svētī Latviju”, tas ir 18. novembris. Šos brīnišķīgos svētkus mēs atzīmējam ar lielu mīlestību, patriotismu un latviskās identitātes apliecināšanu.

Navanas latviešu skoliņas bērni un jaunieši šiem svētkiem gatavojās ar lielu interesi un atbildību, uzzinot vairākus, sev līdz šim nezināmus, faktus.
Katrs skolēns iemācījās un pasākumā visi kopā, ar lielu lepnumu un atbildību, nodziedāja Latvijas valsts himnu “Dievs, svētī Latviju”, jaunieši sagatavoja un pasākumā demonstrēja patriotisko Ojāra Vācieša dzeju, klausījāmies skolotājas Ingas Zvirgzdiņas sagatavoto, emocionāli stāstīto un uzskatāmi demonstrēto latviešu tautas teiku” Kā zvēri un putni Daugavu raka”, skolotājas Maritas Levicas stāstījumu un demonstrējumu par Latvijas karogu, Brīvības pieminekli, tautas dziesmu, tautas tērpu, Dziesmu svētkiem.
Video ierakstā skatījāmies un klausījāmies, kā Latvijas valsts himnu izpilda 12000 dziedātāju koris Dziesmu svētku estrādē un kopā ar skolotāju Unu Mironovu, izšuvām savus Latvijas pilsētu vārdiņus, ko vēlāk, atrodot pilsētu atrašanos, pielīmējām, izveidojot savu, karoga krāsās krāsoto, Latvijas karti, kas tagad, kā skaista piemiņa glabājas skoliņas darbiņu stendā.
Tas bija brīnišķīgs un emocionāls notikums katram skolas bērniņam un jaunietim, patīkams pārsteigums par bērnu lielo interesi skolotājām un vecākiem. Paldies mīļajiem bērniem, vecākiem un skolotājām par šo jauko pasākumu, kas mūs vienoja, veidojot gaisotni, kurā sveču liesmām mirdzot, virmoja patiesa Latvijas mīlestība. Lai vairāk arī turpmāk mums šādu kopības brīžu!

FOTO: no Ingunas Grietiņas personīgā arhīva

One Response to Latvijas dzimšanas dienas svinības Navanas skoliņā

  1. gold price saka:

    Šogad Meteni sagaidījām un pavadījām ar lielu prieku, kā tas arī nākas, jo Meteņi jāsvin ar jautrību, dziedāšanu, dancošanu, spēlēm un sacensībām, savstarpēju lielīšanos, jokiem, un lielu ēšanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>