Izmaiņas konkursā “Mana Latvija”. Balvā – vasaras nometne Latvijā!

Komentēt
Share
P1030573-001

Ģertrūdes fonds paziņo, ka ir pagarināts konkursa “Mana Latvija” atbilžu iesūtīšanas termiņš.
Īrijā un Lielbritānijā dzīvojošie bērni atbildes uz konkursa jautājumiem var sūtīt līdz 16.novembrim. Mainīti arī apbalvojumi – 10 uzvarētājiem no Īrijas un 10 no Lielbritānijas tiks dāvāta iespēja 2013.gada jūlijā pavadīt 5 dienas nometnē Latvijā, pie kam, apmaksātas būs arī aviobiļetes.

Kā iepriekš ziņojām, Ģertrūdes fonda projekta „Mēs visi kopā Latvijas bērni esam” pirmajā posmā 14 Zaļās Salas latviešu bērniem bija iespēja piedalīties vasaras nometnē Mazirbē. Pašlaik turpinās projekta tālāka realizācija un tā ietvaros notiek konkurss “Mana Latvija”, kurā aicināti piedalīties arī britu salās dzīvojošie latviešu bērni vecumā no 8 līdz 18 gadiem.
Atbildes vēl 10 dienas var iesūtīt elektroniski adresē: gertrude.fonds@gmail.com vai pa pastu adresē: Ģertrūdes iela 8, Rīga, LV- 1010, adresējot nodibinājumam „ Ģertrūdes fonds” ar norādi „konkursam”. Atbildes sākumā noteikti jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds, vecums un adrese, kur nosūtāmi konkursa rezultāti.
Konkursa jautājumi un nolikums pieejami šeit.

FOTO: Daina Konstantinova-Škurova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>