Latviešu biedrības Īrijā (LBĪ) skoliņa “Saulgriezīte”

Komentēt
Share
saug_jpg_s

Skola pastāv kopš 2007. gada sākuma. Nodarbības notiek katru svētdienu no 16:00 līdz 18:00 Lantern centra telpās, 17 Synge Street, Dublin 8. Bērni ir sadalīti trīs vecuma grupās: pirmsskolas (2-3 g.) & (4-6g.) un sākumskolas (6-13 g.).  Šogad skolu apmeklē vairāk kā 40 bērni.

Skolas „Saulgriezīte” mērķis ir pulcināt bērnus Dublinas apkārtnē un veicināt viņos latvisko identitāti, apgūstot  latviešu valodu un literatūru, ģeogrāfiju, vēsturi un tradīcijas , kā arī veidot jaunas draudzības. Nodarbības parasti notiek pa tēmām. Mācību gada laikā tiek rīkoti vairāki pasākumi: Mārtiņdiena, Ziemassvētki, Lieldienu izbraukums, Ģimenes diena un skolas noslēguma diena.

Par pirmsskolas nodarbībām var zvanīt Ilvai Millerei(086 244 7528) vai Santai Eglītei

(087 777 4631), par sākumskolas nodarbībām Evitai Zilgmei (087 2070170).

 

Lantern Centre

17 Synge Street

Dublin 8

Ireland

E-pasts: saulgriezite@lbi.ie

Mājas lapa: http://www.lbi.ie/?cat=8

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>