Rudenī darbu sāks tālmācības skola “ClassFlow” vidē

Komentēt
Share
DSC_2425

1. jūnijā Latviešu valodas aģentūra (LVA) prezentēja latviešu valodas apguves tālmācības skolu “ClassFlow” vidē, kas paredzēta diasporas bērniem un jauniešiem. Tālmācības skola tapusi par Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) līdzekļiem un mācīties gribētājiem būs pieejama no šā gada septembra, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja LVA pārstāve Santa Kazāka.

Plānots, ka pirmajā mācību gadā tālmācības skolā būs trīs sākumskolas klases un viens pusaudžu klase.
Katrā klasē mācīsies 4-7 skolnieki, kuri tiks sadalīti pa grupām, ņemot vērā gan vecumu, gan zināšanu līmeni.
Nodarbības notiks divas reizes nedēļā ar Skype palīdzību.
Nodarbības vadīs četras latviešu valodas skolotājas.
Mācības tālmācības skolā “ClassFlow” vidē būs bez maksas.
Drīzumā LVA izsludinās pieteikšanos pirmajam mācību gadam tālmācības skolā. Sekojiet līdz informācijai.

Tālmācības skola “ClassFlow” vidē domāta visiem diasporas bērniem un pusaudžiem, bet jo īpaši tiem, kuri kaut kāda iemesla dēļ nevar apmeklēt latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas. Sākumskolas vecuma bērniem latviešu valoda tālmācībā būs jāapgūst ar vecāku palīdzību.

FOTO: LVA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>