“Kamoliņš” dodas atpūtas braucienā

Komentēt
Share
f3

Lai kopā nosvinētu pēdējo skolas dienu, svētdien, 28. maijā, Leinsteres Latviešu Kultūrizglītības Asociācijas (LLKIA) “DZINTARS” latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas “Kamoliņš”, kas darbojas Cashel, skolotāji, bērni un vecāki devās kopīgā atpūtas braucienā uz Templemore Park Fairy Trail, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja skoliņas vadītāja Ira Fjodorova.

Ekskursijas laikā bērniem bija iespēja izstaigāties pa parku, pabarot pīles un gulbjus, izskraidīties, izdzīvoties pa rotaļu laukumu un pabūt kopā piknikā. Pēdējā skolas diena izdevās brīnišķīga!
Skoliņas vadītāja Ira Fjodorova saka lielu paldies LLKIA ,,DZINTARS” direktorei Intai Dreimanei – Riekstiņai par sarūpētajiem sertifikātiem bērniem un siltajiem apsveikumiem. Un milzīgu paldies visiem bērnu vecākiem
par atbalstu un līdzdalību skoliņas dzīvē visa gada garumā.
Ira Fjodorova visiem novēl saulainu, iespaidiem bagātu vasaru un gaida tikšanos nākamajā mācību gadā!

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>