Nedēļas nogales skoliņa “Zinītis” aicina pieteikties skolotāju

Komentēt
Share
IMG_6567

Latviešu nedēļas nogales skoliņa “Zinītis” Virdžīnijā meklē skolotāju 2017./2018. macību gadam.
Viņa ir mīļa, atsaucīga un profesionāla. Viņa nebaidās kopā ar bērniem smieties un dauzīties, bet viņu respektē. Viņai ir pieredze darbā ar bērniem! Viņai patīk disciplīna, bet nepatīk kliegšana. Radošums un īpaši talanti atšķir viņu no citiem! Viņu nevajag “bīdīt”, viņa pati izdomā savu scenāriju. Viņa ir īpaša un tāpēc viņa vēlas pilnveidot sevi skoliņā “Zinītis”.

Mēs ne tikai prasām, bet arī dodam – priekšrocības strādājot skoliņā “Zinītis”:
* atsaucīgs kolektīvs,
* elastīgs darba laiks,
* vislabākie un mīļākie bērni,
* pienācīgs atalgojums,
* iespēja sevi pilnveidot darbā,
* labi darba apstākļi un materiālā bāze,
* stabilitāte!
Lūgums CV sūtīt uz e-pastu: infozinitis@gmail.com
Tālr. 0852885986
Adrese: Unit 3, Virginia, Co. Cavan

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>