Tullow un Swords ABC akadēmiju skoliņu paziņojums

Komentēt
Share
IMG_1907

15. novembrī notika Swords ABC akadēmija skolotāju sapulce, bet 17. novembrī – Tullow ABC akadēmija skolotāju sapulce, kurās tika nolemts, ka Swords ABC akadēmija beidz savu pastāvēšanu ar š.g. 15. novembri, bet Tullow ABC akadēmija oficiāli paziņo, ka atsakās būt Leinster Latviešu Biedrības (LELAB) struktūrvienība un turpmāk nesadarbosies ar LELAB.

Sākot ar š.g. 29. novembri uzsāks darbu bijušais ABC akadēmija Tullow skolotāju un skolēnu kolektīvs kā patstāvīga izglītības sistēmas vienība, neatkarīga no LELAB un nesaistīta ar to. Turpmāk jaunās skolas nosaukums Tullow būs “Saulessvece”, nodarbības notiks trīs reizes mēnesī, svētdienās no plkst. 12.00-16.00.

Paldies Swords ABC akadēmija kolektīvam par ieguldīto nesaudzīgo darbu, vecākiem – par uzticēšanos, kura netika attaisnota, bērniem – novēlam noteikti turpināt latvisko izglītošanos citā skoliņā!

Tullow latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa “Saulessvece” gaida skolēnus 29. novembrī!

Skolotājas
Ingrīda Tārauda, Inese Jankevica, Līga Vaļģe un Aelita Geide

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>