Ziemassvētki Galvejas skoliņā

Komentēt
Share
1

Katru gadu pie mums Ziemassvētki nāk -
Pa aukstu lietu, pa ledu cietu.
Lēni un klusi tie atnākuši
Uz mūsu pusi…


Galvejas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas bērni 22. decembra svētdienā svētkus ieskandināja ar pasakas “Vecīša cimdiņš” dramatizējumu, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja skoliņas skolotāja Liene Kravinska.
Dziesmas “Zvaniņš skan” izpildījumu papildināja zvaniņu dzidrās skaņas un vecāku bekvokāls. Un tad jau pie durvīm klauvēja pats Ziemassvētku vecītis, kurš ieradās pie īstajiem adresantiem, jo iepriekš bija saņēmis bērnu rakstīto ielūgumu.
Vecītis pēc tālā ceļa bija nosalis: nācās pat lūgt bērnus, lai palīdz viņam atraisīt lielo dāvanu maisu, kuru bija sarūpējuši Latvijas rūķi. Neizpalika tradicionālā dzejoļu skaitīšana, prieks par saņemto dāvanu, pārsteigumi skolotājām Lienei un Andai. Vakara gaitā vecītis izdancināja visus Ziemassvētku bērnus un labprāt piekrita fotosesijai – jo kopbildi vēlējās saņemt gan liels, gan mazs. Un tad jau bija arī laiks sēsties pie svētku galda…

Lai priecīgi Ziemassvētki mums un arī Jums!”

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>